Citi pakalpojumi

Šajā sadaļā Jums tiek piedāvāts papildus pakalpojumu saraksts, ko salonā KODAK EXPRESS piedāvā kompānija ZIGZAG FOTO – izbraukuma fotografēšana dokumentiem, slaidrādes izgatavošana un izdrukāšana kalendārā.


Izbraukuma fotografēšana

Izbraukuma fotografēšana

Jums ir vēlēšanās nofotografēt savus darbiniekus dokumentiem, neaizejot no darbavietas? Pasūtiet šādu pakalpojumu, zvanot pa tālruni 22010154 vai izmantojiet šīs mājas lapas piedāvāto atgriezeniskās saiknes formu.

Izbraukuma fotografēšana var noderēt arī citās dzīves situācijās, piemēram, kāzās, kristībās, augstskolas vai skolas izlaidumā, bērna piedzimšanas gadījumā vai arī Jūs vienkārši vēlaties izveidot savu tuvinieku un savu fotogrāfiju sēriju ierastā, nepiespiestā vidē (piemēram, mājās vai jebkurā citā vietā), izmantojot profesionāla fotogrāfa pakalpojumus. Izbraukuma fotografēšana – pakalpojums, kuram nav robežu. Mūsu fotogrāfs savlaicīgi ieradīsies norādītajā vietā, nepieciešamības gadījumā ņemot līdzi visu vajadzīgo aprīkojumu.


Slaidrādes izgatavošana

Pašlaik katrā ģimenē ir viens vai vairāki fotoaparāti, videokameras, mobilie tālruņi ar iebūvētu videokameru, kas ikvienā ģimenes dzīves brīdī tiek likti lietā. Datņu, filmiņu un zibatmiņas karšu veidā tiek radīts liels daudzums fotoattēlu. Vairumā gadījumu fotogrāfiju ir tik daudz, ka visas apskatīt nav iespējams.

Neviens nezina, cik to sakrājas gadu gaitā? Tūkstoši! Bērns dodas uz bērnudārzu, vēlāk uz skolu, pēc tam precas vai iziet pie vīra. Ģimenes arhīvs nepārtraukti tiek papildināts, pārpildīts, galu galā daudz kas arī aizmirstas.

Mēs piedāvājam vienīgo pareizo un saprātīgo risinājumu! Kā zināms, labākie dzīves brīži laika gaitā kļūst arvien vērtīgāki. Mēs piedāvājam atdzīvināt Jūsu fotogrāfijas un izveidot no tām skaistu un neaizmirstamu izrādi. Mēs Jums varam palīdzēt uzdāvināt saviem tuviniekiem un radiem visu, ko ar fotoaparāta un videokameras palīdzību izdevies saglabāt, kā arī no Jūsu piedāvātajām fotogrāfijām un videomateriāliem izveidot radošu individuālu darbu.

Šī procesa laikā mēs uzlabosim atsevišķas fotogrāfijas, iespēju robežās mēģināsim labot defektus, pievienosim savu vai Jūsu piedāvāto lirisko mūziku, ierakstīsim DVD diskā visu kopā vai sērijās, ko pēc tam būs iespējams skatīties, izmantojot jebkuru sadzīves DVD atskaņotāju. Tāpat šo disku mēs profesionāli noformēsim ar modernu izvēlni, oriģinālu vāciņu, pēc Jūsu vēlēšanās arī ar atklātni-ieliktni. Atbilstoši Jūsu vēlmēm saprātīgā termiņā veiksim radošu darbu.

Ja Jūs atnesīsiet mums fotogrāfijas Jums ērtā veidā (filmiņā, diskā, izdrukātas), mēs no tām izgatavosim slaidrādi. Iemīļotas mūzikas pavadījumā fotogrāfijas mīsies ar dažādiem speciāliem efektiem un uzrakstiem. Slaidrāde tiks ierakstīta DVD diskā un to varēs skatīties, izmantojot jebkuru DVD atskaņotāju vai datoru.


Kalendāru drukāšana

Kalendāru drukāšana

Fotokalendārs ir lieta, kas apvieno lietderīgo ar patīkamo. Savā ikdienas dzīvē kalendāru mēs izmantojam katru dienu. Ikdienas steigā fotokalendārs Jums vienmēr atgādinās par tuviem cilvēkiem un jaukiem notikumiem Jūsu dzīvē, atgriezīs Jums labu noskaņojumu un gara stiprību. Mājas virtuvē, gaitenī vai istabā fotokalendārs noderēs gan savā tiešajā pielietojumā, gan arī kā Jūsu vai Jums tuvo cilvēku fotogrāfija.

Šādu kalendāru ar fotogrāfijām iespējams pasūtīt, neizejot no mājas, vai jebkurā mūsu filiālē. Jūs varat izvēlēties sev piemērotu kalendāra izmēru, kā arī noteikt maketa izgatavošanas tematiku ar kalendāra tīklu ne vien no gada sākuma, bet sākot ar jebkuru mēnesi.