Jēkabpils

Jēkabpilī tiek atvērta «Zigzag Foto» kompānijas jauna filiāle "Kodak express". Mūsu galvenais virziens - fotografiju izdruka. Jūs varat pasūtīt izdruku mūsu mājas lapā.

Uzņēmums «Zigzag Foto» piedāvā plašu pakalpojumu spektru: ne tikai fotografiju attīstīšanu un izdruku, bet arī lielformāta druku, un protams plašu fotopreču izvēli no vadošajiem ražotājiem. Bet fotosalona "Kodak Express" vizītkarte noteikti ir fotogrāfija. Un mēs aicinam visus mūsu skaistas pilsētas iedzīvotājus drukāt, drukāt un atkal drukāt jūsu mīļākus attēlus, jo tas ir skaisti, ērti, droši un uz mūžiem laikiem!

Jaunas iespējas

  • Vienā pasūtījumā Jūs varat izvēlēties vairākus foto izmērus.
  • Pēc noklusējuma fotoattēli tiek drukāti bez malām. Pēc Jūsu pieprasījuma, attēlus var izdrukāt ar baltu apmali.
  • Mēs varam nodrošināt izdruku formātā, kas nav minēts sadaļā "Izmērs".

Fotogrāfiju piegāde

Piegāde filiālos ir veikta vismaz reizi vai divas reizes nedēļā. Lai uzzināt interesējošo informāciju, Jūs varat sazināties ar mūsu operatoriem:

  • Daugavpils
    22010154, 18. Novembra iela 193, fotosalons "Kodak Express"Fotogrāfiju izdruka on-line režīmā

Jums ir iespējams noformēt fotogrāfiju drukāšanu on-line režīmā tieši no sava stacionārā vai klēpja datora. Mājās mierīgā atmosfērā Jūs izvēlaties materiālu, ko nepieciešams izdrukāt, un saņemat gatavu pasūtījumu „KODAK EXPRESS” fotolaboratorijā vai jebkurā kompānijas „ZIGZAG FOTO” pasūtījumu pieņemšanas un izsniegšanas punktā.

Pasūtīt

Jūs varat sava pasūtījuma izpildes laiku paātrināt, piezvanot uz fotolaboratoriju pa tālruni 22010154 vai 29648004 un informējot par to, vai arī personīgi ierodoties 18.Novembra ielā 193, Daugavpilī.

On-line režīmā sastādītos pasūtījumus iespējams nosūtīt uz fotolaboratoriju jebkurā diennakts laikā. Tāpat nosūtīt var neierobežotu skaitu fotogrāfiju – fotogrāfiju skaits vienā pasūtījumā var būt jebkurš. Administrators laboratorijas darba laikā sazināsies ar Jums (1 līdz 3 stundu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža). Atkarībā no fotolaboratorijas noslogotības, Jūsu pasūtījums tiks izpildīts no 1 līdz 12 stundu laikā.